Gesso (5.3.0) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Help
da: Hjælp

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Custom
da: Tilpasset

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Details
da: Detaljer

en: Both
da: Begge

en: Last
da: Sidste

en: Down
da: Ned

en: First
da: Første

en: Buttons
da: Knapper

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Style
da: Typografi

en: Next page
da: Næste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Previous page
da: Forrige side

en: Subscribe to @title
da: Tilmelding til @title

en: Last page
da: Sidste side

en: Selected:
da: Valgt:

en: First page
da: Første side
