Gesso (5.3.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
