Gesso (5.3.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Size
sr: Величина

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
