Gesso (5.4.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Details
ar: التفاصيل

en: Both
ar: جميعهم

en: Down
ar: أسفل

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
