Gesso (5.4.0) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Help
et: Abi

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Details
et: Üksikasjad

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: Down
et: Alla

en: First
et: Esimene

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Last page
et: Viimane leht

en: Selected:
et: Valitud:

en: First page
et: Esimene leht
