Gesso (5.4.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Tak burtur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Size
is: Stødd

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: This field is required.
is: Hendan reinin er kravd.

en: Details
is: Nágreining

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
