Gesso (5.4.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Left
hy: Ձախ
