Gesso (5.4.0) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Preface
kn: ಪರಾಮರ್ಶನ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
