Gesso (5.4.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Details
lt: Išsamiai

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: Down
lt: Žemyn

en: First
lt: Pirmas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
