Gesso (5.4.0) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Back to top
sk: Späť hore

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Both
sk: Oba

en: Last
sk: Posledné

en: Down
sk: Dolu

en: First
sk: Prvý

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
