Gesso (5.4.0) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Content
tr: İçerik

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Help
tr: Yardım

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Back to Top
tr: En üste git

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Both
tr: İkisi de

en: Last
tr: Son

en: Down
tr: Aşağı

en: First
tr: Birinci

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Subscribe to @title
tr: Abone ol @title

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Selected:
tr: Seçilen:

en: First page
tr: İlk sayfa
