Gesso (5.4.3) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Details
he: פרטים

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: Down
he: יורד

en: First
he: ראשון

en: Buttons
he: כפתורים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Next page
he: הדף הבא

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
