Gesso (5.4.3) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Down
ku: خوارەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
