Gesso (5.4.4) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Details
bs: Detalji

en: Down
bs: Dole

en: Style
bs: Stil

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
