Gesso (5.4.4) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
