Gesso (5.4.4) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Help
jv: Pitulungan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Details
jv: Lengkapé

en: Both
jv: Karone

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
