Gesso (5.4.4) - en to tt translation catalogue (6 entries)

en: Home
tt: Кол арын

en: Content
tt: Утка

en: Search
tt: Дилээри

en: Help
tt: Дуза

en: Page title
tt: Арынның ады

en: Page top
tt: Арын кырында
