Gesso (5.4.4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Details
ur: تفصیلات
