Gesso (5.4.1) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Both
el: Και τα δύο

en: Last
el: Τελευταίο

en: Down
el: Κάτω

en: First
el: Πρώτο

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Selected:
el: Επιλεγμένο:
