Gesso (5.4.3) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Details
ka: დეტალები

en: Both
ka: ორივე

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
