Gesso (5.4.1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Details
mk: Детали
