Gesso (5.4.1) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Details
ps: سپړنې

en: Both
ps: دواړه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Selected:
ps: غوره شوي:

en: First page
ps: لومړی پاڼې
