Gesso (5.4.1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Remove
th: เอาออก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Selected:
th: เลือกแล้ว

en: First page
th: หน้าแรก
