Gesso (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Core
gl: Núcleo

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Details
gl: Detalles

en: Show
gl: Amosar

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Hide
gl: Agochar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
