Gesso (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Core
jv: Inti

en: Page
jv: Kācā

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Details
jv: Lengkapé

en: Show
jv: Kétoknā

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
