Gesso (8.x-3.01) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Core
az: Nüvə

en: Page
az: Səhifə

en: Details
az: Detallar

en: Show
az: Göstər

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Hide
az: Gizlət

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: mobile
az: mobil

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: List additional actions
az: Əlavə hərəkətləri sadalayın

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
