Gesso (8.x-3.01) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page
kk: Бет

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
