Gesso (8.x-3.01) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Core
ru: Ядро

en: Page
ru: Страница

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Details
ru: Подробности

en: Show
ru: Показать

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Hide
ru: Скрыть

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: mobile
ru: Мобильный

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: List additional actions
ru: Список дополнительных действий

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
