Gesso (8.x-3.2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Core
da: Kerne

en: Page
da: Side

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Details
da: Detaljer

en: Show
da: Vis

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Hide
da: Skjul

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: mobile
da: mobil

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: List additional actions
da: Vis yderligere handlinger

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
