Gesso (8.x-3.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Core
et: Tuum

en: Page
et: Lehekülg

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Details
et: Üksikasjad

en: Show
et: Näita

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Hide
et: Peida

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: mobile
et: mobiilne

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: List additional actions
et: Loetle täiendavad toimingud

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
