Gesso (8.x-3.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Show
bn: দেখাও

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Hide
bn: লুকাও
