Gesso (8.x-3.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Core
he: ליבה

en: Page
he: דף

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Show
he: הצג

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Hide
he: הסתרה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: mobile
he: ניידים

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
