Gesso (8.x-3.4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Core
ca: Nucli

en: Page
ca: Pàgina

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Show
ca: Mostra

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Hide
ca: Oculta

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: mobile
ca: mòbil

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: List additional actions
ca: Llista les accions addicionals

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
