Get a Quote (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.
