Get a Quote (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.
