Get a Quote (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Email
fr: Courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Your Name
fr: Votre Nom

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Subject: @subject
fr: Sujet : @subject
