Get a Quote (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.
