Get a Quote (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Email
it: E-mail

en: Custom
it: Personalizzato

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.
