Get a Quote (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ
