Get a Quote (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Custom
pl: Własne

en: Your Name
pl: Twoje nazwisko

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.
