Get a Quote (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Email
sk: E-mail

en: Custom
sk: Vlastná

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.
