Get a Quote (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصص

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
