Get a Quote (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།
