Get a Quote (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Email: @email
ca: Correu electrònic: @email
