Get a Quote (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Email
da: E-mail

en: Custom
da: Tilpasset

en: Your Name
da: Dit navn

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.
