Get a Quote (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شد.
