Get a Quote (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.
