Get a Quote (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Email
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.
