Get a Quote (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: Email
ja: メール

en: Custom
ja: カスタム

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました
