Get a Quote (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.
